Ürün Sepetinize Eklendi !
Servis ve Garaj Ekipmanları
Telefonla Sipariş 444 21 31
Hakkımızda

Bugün ATEK MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş., İstanbul- Hadımköy’deki modern fabrikasında son sistem makina ve ekipmanları, bünyesindeki özerk Ar-ge departmanı ile, ISO 9001, CE, İSO 16949, TSE, TSEK, TÜV,GOST belgeleriyle dünya standartlarında dünyadaki makina üreten firmalara ve kendi distribütörlerine en ileri teknoloji üretim yapmaktadır.ATEK MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş., İstanbul – Kıraç’taki 4000 metrekarelik mağazasında, üretmiş olduğu makinalarının ve mümessili olduğu ürünlerin satışını, pazarlamasını,ve gezici araçlarıyla dağıtımını yapmaktadır.

2001 Yılında ürün çeşitlerini Bulgaristan’ın Plovdiv şerinde açtığı mağazada ve gezici satış araçları ile Bulgaristan piyasasına sunmaktadır. Ayrıca ATEK Bulgaristan’da Turizme ve Otelcilik sektöründe 2012 yılında faaliyetlerine başlayan ve Türk örf-adetlerine göre hizmet veren City Hotel Plovdiv, bir fuar bölgesi olan Plovdiv şehrine de bir değer ve zenginlik katmıştır. Şu Anda ATEK MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. mamüllerini direkt ve endirekt olarak 82 ülkede 121 satış noktasına gururla ihraç etmektedir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et