Ürün Sepetinize Eklendi !
Servis ve Garaj Ekipmanları
Telefonla Sipariş 444 21 31
İade Politikası

Nasıl İade Ederim?

  1. www.atekmarket.com sitesinde yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” giriş yapınız.

  2. “Sipariş detay” butonuna basınız ve siparişinizin detaylarını görüntüleyiniz.

  3. Kolay iade butonuna basınız.

  4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçiniz. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçiniz.

  5. İade edeceğiniz ürünü aras kargo ile tarafımıza gönderiniz.

  6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyarak gönderim yapınız.

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Tacir sıfatı ile yapılan ürün alımlarında 6102 sayılı TTK VE 6098 sayılı TBK Maddeleri hükümleri saklıdır.

 

İade edeceğiniz ürünün paketinin hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, hasar görmüş bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kurulum gerektiren ürünlerin kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca kurulum konusunda yetkili çalışanlar tarafından açılmalıdır. Yetkili servis çalışanlarından önce ürünün kutusunun tarafınızca açılması halinde ürün garanti kapsamı dışında kalabilir.

Ürün yetkili kurulum çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili kurulum çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde www.akinoid.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

Ürün iade şartlarına uygunsa 1-3 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

 

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et